ادرس و شماره تلفن سازند پلیمر سمنان

در این برگه دسترسی به ادرس و شماره تلفن ( شماره تماس) سازند پلیمر سمنان دارید . و در دو بخش اسلایدر و تب این اطلاعات قرار داده شده است . که در آن کلیه خطوط واحد فروش درخش میر و خطوط کارخانه قرار داده شده است .در صور استعلام لوله پی وی سی ( لوله pvc ) پنج خط سانترال برای پاسخگویی در اختیار مشتریان عزیز قرار گرفته است .

با توجه به درج ادرس و شماره تلفن (شماره تماس ) سازند پلیمر سمنان باید بدانید ساعت کاری مجموعه از ۹ صبح الی ۷ شب می باشد . در صورت نیاز به دریافت ارتباط در زمان غیر کاری می توانید با شماره تماس همراه که مشخص شده ارتباط بر قرار کنید .

تمامی ادرس و شماره تلفن ( شماره تماس ) سازند پلیمر متعلق به این شرکت و مجموعه درخش میر می باشد . در اسلایدر ادرس درخش میر مشخص شده و در تب ها ادرس دو انبار شرکت نیز درج گردیده . برای دریافت ادرس کارخانه می توان به صفحه نخست سایت مراجعه کرده و در اسلایدر اول برگه آخر در نقشه گوگل ادرس سایت را دریافت کنید .

در بخش تب ها ادرس و شماره تلفن ( شماره تماس ) سازند پلیمر سمنان و تمامی انبار های درخش میر مشخص شده و مشتریان گرامی می توانند مشخص کنند که استعلام لوله پی وی سی ( لوله pvc ) خود و دریافت آن را از انباری که راحت تر و به صرفه تر است دریافت نمایند . انبار شماره یک در میدان بهارستان تهران و انبار شماره دو در فیروزبهرام و انبار شماره سه در سمنان واقع شده است .