درباره ما

درخش میر

فروش لوله پی وی سی نسوز برقی

درخش میر

صنایع شیمیایی سازند پلیمر سمنان از واحد های مختلفی جهت اداره بهتر شرکت تشکیل شده . درخش میر واقع در تهران خیابان لاله زار (قلب تپنده بازار برق ایران ) واحد فروش سازند پلیمر سمنان می باشد که فعالیت گسترده و با سابقه ای در تولید و توزیع لوله های pvc نسوز برقی دارد .

همچنین در کنار فروش لوله پی وی سی نسوز موارد دیگری همچون تابلو مینیاتوری ، قوطی کلید ، فریم هالوژن ، جعبه تقسیم ، بست چنگالی و دیگر ملزومات برقی ساختمانی و صنعتی را تجت عنوان جوری جنس به مشتریان خود ارائه می دهد .

درخش میر  محصول سازند پلیمر را در کلیه نقاط ایران عهده دار است و آماده اعطای نمایندگی در سراسر کشور را دارا می باشد .

این واحد دارای دو انبار جهت دپو لوله پی وی سی و اتصالات پی وی سی را در نظر گرفته است ، که یکی از انبار ها واقع در میدان بهارستان می باشد و دیگری در خارج از تهران ، منطقه فیروز بهرام است که فروش لوله پی وی سی نسوز خارج از تهران را تامین می کند و مکمل انبار بهارستان به شمار می آید .

در آخر خدمت شما عزیزان اعلام می کنیم که درخش میر تلاش می کند تا رضایت مشتریان خود را چه از نظر کیفی و چه کمی جلب نماید و خدمت گذار خریداران خود باشد تا بتواند به برکت شما و کمک خداوند متعال موفقیت های روز افزان کسب کند . لذا درخش میر در فروش لوله پی وی سی نسوز برقی توانسته رتبه یک فروش را به خود اختصاص دهد.

امید آن است که در خور این لطف و عنایت پروردگار قرار گرفته باشیم .

فروش لوله پی وی سی نسوز برقی