چرا سپانو پلیمر سمنان

صنایع شیمیایی سازند پلیمر سمنان فعالیت گسترده ای جهت ایجاد نظام سازمانی درون زیر مجموعه های خود کرده است . این فعالیت ها جهت تاسیس واحد های مختلف ( واحد فروش ، واحد آزمایشگاهی ، واحد فنی ، واحد حسابداری ، واحد تامین و پشتیبانی ، واحد حمل و نقل ، واحد توسعه و راهبرد ) ، اخذ گواهی استاندارد ملی ایران ، ثبت برند و موارد دیگر نیز می باشد .

حال می توان گفت سپانو پلیمر سمنان نام برند ثبت شده شرکت سازند پلیکا سمنان با ثبت ۷۴۴۱ توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد . که بصورت نماد فارسی به همراه نماد لاتین آن یعنی sepanp polymer semnan بر روی مطالب تبلیغاتی و … درج می گردد .

بنابر این کارخانه برای تولید بسته به نوع سفارش و طرف قرار داد گاهی از نشان برند سپانو پلیمر سمنان استفاده می کند و در مواقع دیگر هم از شرکت سازند . لازم به ذکر است تا بدانید که این برند در سال نود و سه جهت دریافت مراحل استاندارد دریافت گردید .

برند سپانو پلیمر سمنان

در تولید لوله خم سرد سازند معمولا نام برند سپانو پلیمر سمنان بر روی لوله ثبت می گردد اما با این تقاوت که نماد لاتین آن یعنی sepano polymer semnan هم در ادامه برند حک شده تا بتوانیم با این عمل اصالت کانونی خود را برسانیم . در ادامه باید خدمت مشتریان عزیز اعلام نمود که هم نام شرکت و هم نام برند هیچ ارتباطی با کیفیت لوله ندارد .

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *