فروش لوله خرطومی نسوز


تولید و توزیع انواع لوله خرطومی نسوز

درخش میر با فعالیت گسترده ای که در فروش لوله و اتصالات pvc دارد عهده دار فروش محصولات دیگری چون لوله خرطومی نیز می باشد که خود دارای انواع مختلفی است که در بخش به فروش لوله خرطومی نسوز می پردازیم . مدل های دیگر خرطومی را می توان طرح نسوز ، معمولی ، فلکسیبل ، تابلویی و … نام برد .

چرا خرطومی نسوز

ایمنی در کار و اجرا مبحث قابل توجهی است که متاسفانه این امر در برق کاران کمی نادیده گرفته شده است . از آنجا که در برق کاری ساختمان ، سیمکشی در هر طبقه توسط خرطومی انجام می گردد ، لذا جنس آن جهت غیر اشتعال بودن بسیار حائز اهمیت بوده . در برخی موارد جنس بد سیم و اتصال اشتباه آن باعث ایجاد جرقه و اشتعال می شود . بنا بر این استفاده از لوله خرطومی نسوز به علت غیر اشتعال بودن بسیار مناسب این کار است .

قانون اداره برق و نظام مهندسی

بنا بر اطلاعیه اداره برق و سازمان نظام مهندسی فلکسبل فقط در سطح همکف و کناف جهت نور پردازی استفاده می گردد همچنین طبق دستور العمل شرکت برق توانیر تنها استفاده از لوله خرطومی نسوز مجاز به نصب می باشد ، از آن جهت که این نوع لوله به دلیل نسوز بودن غیر قابل اشتعال می باشد و ایمنی در کار را به مراتب بالا برده است . در بعضی موارد حرارت ناشی از سیم و کابل درون کانال امکان ایجاد اشتعال را دارد که این کالا گزینه مناسبی می باشد.

قیمت خرطومی نسوز

درخش میر واقع در لاله زار تهران عهده دار ارائه بهترین قیمت خرطومی نسوز استاندارد در دو رنگ سفید و طوسی می باشد . همچنین جهت استعلام قیمت این کالا می توانید وارد فروشگاه آنلاین ایران ادیسون ( iranedison.com ) متعلق به کالای برق درخش میر شوید .

فروش لوله خرطومی نسوز دو

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *