قیمت جعبه تقسیم پلاستیکی روکار و توکار 10 در 15

قیمت جعبه تقسیم پلاستیکی روکار و توکار از سایز ۱۰*۱۰

یکی دیگر از محصولات مجموعه درخش میر جعبه تقسیم پلاستیکی توکار و روکار از سایز ۱۰*۱۰ به بالا می باشد که می توان آن را در دسته اتصالات لوله های پی وی سی ( pvc ) قرار داد . در واقع می توان هشت شاخه لوله پی وی سی را به آن متصل نمود و اینگونه لوله ها را به هم مرتبط ساخت .

مجموعه درخش میر قیمت جعبه تقسیم پلاستیکی توکار و روکار از سایز ۱۰*۱۰ بصورت روزانه اعلام می کند . با توجه به این مطلب که قیمت مواد پلیمری در اثر نوسانات ارزی در بازار بورس بصورت روزانه اعلام می گردد . لذا از مشتریان عزیز تقاضا می شود جهت خرید عمده این محصولات با واحد فروش روزانه تماس حاصل فرمائید تا بتوان خدمات بهتری ارائه داد .

جعبه تقسیم پلاستیکی روکار از نظر کیفی باید استاندارد هایی را به همراه داشته باشد ، به طور مثال باید ضد آب بوده و در این راستا نوار پلاستیکی بر روی آن نصب باشد تا هنگامی که درب بر روی آن قرار می گیرد آب وارد آن نشود و سوراخ های ورودی سا خروجی آن با بست های عایق کاری شده در برابر ورود آب مسدود باشد .


قیمت جعبه تقسیم پلاستیکی روکا و توکار 10 در 10
جعبه تقسیم روکار ۱۰ در ۱۰

نکته دیگر آن است که جعبه تقسیم پلاستیکی روکار و توکار باید از جنس مواد پلیمری نو باشد تا از اصطحکام کافی برخوردار باشد مخصوصا در مدل روکار که امکان درگیری بیشتری با محیط خود دارد . قسمت های پیچ خور باید بصورت فشرده از مواد پلیمری باشد تا در هنگام سفت کردن پیچ دچار شکستگی نشود .

درخش میر جعبه تقسیم پلاستیکی روکار و توکار را با سه برند به فروش می رساند تا بتواند نیاز مشتریان خود را تامین کند . در واقع این محصولات را با سه برند از نظر کیفی و کمی ( معمولی ، متوسط ، قوی ) روانه بازار کرده است . و تمامی سایز ها را چه در روکار و چه در توکار در اختیار قرار می دهد .

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *