فریم یا فرم هالوژن ( قاب هالوژن )
فریم هالوژن نمره ۸

فروش فریم هالوژن نمره ۸ به بالا

قیمت فریم هالوژن ( قاب هالوژن ) را با توجه به فی ورق اهن بصورت روزانه برآورد می کنیم . از آنجا که مجموعه درخش میر عهده دار فروش لوله و اتصالات پی وی سی (pvc) می باشد؛ اجناسی را تحت عنوان جوری جنس به مشتریان خود ارائه می دهد که فرم یا قاب هالوژن از جمله این اجناس است.

در شروع مرحله نازک کاری ساختمان، هنگام گچکاری ملزومات برقی توکار (فریم ، جعبه مینیاتوری ، لوله و اتصالات ، زنجیر لوستر ، قوطی کلید و …) ابتدا نصب گردیده و بر روی آنها گچکاری صورت می گیرد . به همین دلیل قیمت فرم هالوژن در کنار خرید لوله به پیمانکاران ارائه داده می شود .

قیمت فریم هالوژن از نظر کیفی و کمی :

امری که در قیمت فریم یا فرم هالوژن تاثیر گذار است، قیمت ورق در بازار می باشد و ساختش از نظر کیفی امری مهم به حساب می اید.
برخی بر این باورند که به عنوان جنسی معمولی که بصورت توکار استفاده می شود و قابل دیدن نیست، کیفیت در آن اهمیت چندانی ندارد؛ اما باید این نکته را دانست که در طول زمان مقاومت در نگهداری پنل روشنایی کاری است که باید انجام دهد. فرم هالوژن نباید باعث آویزان شدن هالوژن شود که زیبایی کار از دست داده می شود.

فروشگاه درخش میر

مجموعه درخش میر فریم هالوژن از سایز ۸ به بالا را بصورت نرم بازار تولید کرده و در بعضی موارد سفارش ساخت قاب های خارج از نرم را هم می پذیرد. کیفیت در تولید را لحاظ کرده و محصول را طبق اندازه و استاندارد جهانی ارائه می دهد. در تولید فرم هالوژن از ورق یک میل گالوانیزه استفاده می شود که با بهترین جوش آن را روانه بازار کرده ایم.

جهت کسب اطلاع از بهترین قیمت کالای برقی می توانید وارد سایت فروشگاهی درخش میر بنام ایران ادیسون iranedison.com شوید؛ و از محصولات این واحد صنفی دیدن فرمائید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *