قیمت لوله پلیکا برقی سمنان

بهترین قیمت لوله پلیکا سمنان

تولیدی درخش میر قیمت لوله پلیکا ( پولیکا ) برقی سمنان را بصورت روزانه با چند برند زیر قیمت بازار لاله زار و شادآباد اعلام می کند . شما می توانید با شماره گیری ۳۳۹۳۰۷۵۳-۰۲۱ اطلاعات لازم را کسب نمائید . ساعت کاری از ۱۰ صبح تا ۷ ادامه دارد . در غیر این صورت با شماره همراه ۰۹۱۹۳۱۹۱۳۷۵ مدیر فروش مجموعه درخش میر ارتباط بر قرار کنید .

قیمت لوله پلیکا ( پولیکا ) برقی سمنان بسته به برند ، وزن و سایز آن متفاوت است . واحد فروش مجموعه عهده دار ارائه برند هایی که در ذیل به آن اشاره شده می باشد : برند سپانو پلیمر سمنان ( سازند پلیمر سمنان ) دارنده لوله pvc برقی ، لوله خم سرد ، انواع لوله فاضلابی . برند نیکو پلاس دارنده لوله pvc برقی ، لوله خم سرد . برند آتا پایپ دارنده لوله pvc برقی ، لوله خم سرد ، لوله فاضلابی


چرا لوله پلیکا سمنان ؟

لوله پلیکا برق سمنان برای مصرف کننده تبدیل به نامی آشنا شده است . از آنجا که شهر سمنان تبدیل به قطب پی وی سی ایران شده و بسیاری از کارخانه های تولید لوله پلیکا در سمنان قرار دارد نام سمنان در این ضمینه تبدیل به برند گردیده است . کارخانه سازند پلیمر سمنان با کیفیتی بالا فروش اول لوله پلیکا در لاله زار را به خود اختصاص داده است .


پلیکا چیست ؟

هنگامی که مشتریان استعلام قیمت لوله پلیکا (پولیکا ) برقی را تقاضا می کنند ، در برخی مواقع پلیکا را با پلی آمید اشتباه می گیرند . در حالی که لوله u-pvc که از فرایند اکستروژن پی وی سی تولید می گردد ، در ابتدا لوله پلیکا نام برده می شد . این نوع لوله به دلیل ویژگی های متعدد مورد استفاده در بخش برقرسانی و آبرسانی و همچنین فاضلابی قرار می گیرد .
به طور مثال لوله های فلزی در برابر مواد اسیدی دچار خوردگی شده و یا زنگ می زند اما پولیکا در معرض این فعل و انفعال شیمیایی قرار نمی گیرد .

انعطاف پذیری در لوله برق پلیکا سمنان بسیار بالا بوده و به راحتی می توان در سر پیچ ها و کنج ها لوله را با زاویه ۹۰ درجه به بالا یا کمتر خم نمود ، وزن کم در مقابل حجم بالا خود دلیل دیگری بر استفاده از این حصول می باشد . در بحث سیم کشی یا کابل کشی نسوز بودن این لوله بسیار ملاک است و در بحث انتقال آب ، موارد بهداشت و مزه آب ملاک مهمی نیز می باشد .


نکته قابل توجه این است که لوله پلیکا بعد از لوله های فشار قوی پر کاربرد ترین نوع لوله می باشند ، بخصوص در ساخت ساختمان ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . هم در قسمت بر هم در آب و فاضلاب و سیستم تهویه .و اصلی ترین عامل هم می توان قیمت مناسب در کنار کیفیت را ملاک قرار داد.


انواع سایز لوله

لوله پلیکا برقی سمنان از سایز ۲ ( ۱۳٫۵ یا ۲۰ ) شروع شده که سایز های بالا برای انواع کابل مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع لوله ها را با توجه به پروژه در رنگ های مختلف تولید می کنیم . همچنین انواع زانو و بوشن را از جنس و برند خود محصول تولید کرده تا از نظر اندازه همخوانی داشته باشد .

لوله برق سازند پلیمر سمنان برند سپانو پلیمر

بهترین قیمت لوله برق سازند پلیمر سمنان با برند سپانو پلیمر سمنان را از فروشگاه انلاین ایران ادیسون بخواهید . فروش انواع لوله برق پی وی سی استاندارد در تمامی سایز ها زیر قیمت بازار لاله زار تهران .

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *