قیمت کابلشو مسی و آلمینیومی و موف

قیمت کابلشو مسی و آلمینیومی و موف

کالای برق درخش میر واقع در لاله زار تهران عهده دار فروش انواع کابلشو مسی یا آلمینیومی و موف نیز می باشد و این محصول را بصورت عمده روانه بازار می کند که تولید آن در کارگاه درخش میر صورت می گیرد . در کنار این محصولات کابلشو بی متال و انوا ع سرسیم و شیلد مسی نیز ارائه می دهیم .

قیمت کابلشو مسی و آلمینیومی و موف بصورت نمره ای اعلام می گردد لذا با توجه به قیمت روزانه مس در بازار این محصولات ارزش یابی می گردد . یعنی بهای فروش مس ضرب در سایز محصول ارزش ریالی آن را مشخص می کند . با توجه به جابه جایی ارز ارزش ریالی مس نیز این روزها بسیار متغییر بوده و بازار مس را دچار نوسانات شدیدی کرده است . از این رو درخش میر اعلام می کند کالای خود را روزانه ارزش یابی می کند .

درخش میر کابلشو مسی و آلمینیومی را در تمامی سایز ها تولید می کن یعنی از سایز ۶ یا ۱۰ تا ۶۰۰ که تمامی سوراخ پیچ ها را در آن لحاظ می دهد . بطور معمول تولید این کالا در سه کیفیت ضعیف متوسط و قوی با تو جه به نیاز مشتریان تولید می گردد . این امر در رابطه با تولید انواع موف یا رابط صدق می کند . تمامی کابلشو و موف های مسی را با آبکاری قلع به فروش می رسانیم .

قیمت کابلشو مسی و شیلد مسی
انواع شیلد مسی در بافت های مختلف

درخش میر کابلشو مسی و آلمینیومی و موف را به همراه شیلد مسی بصورت سفارشی ساخت با دریافت نقشه نیز عهده دار می باشد . در همین راستا با انواع پروژه ها و شرکت ها مشغول به فعالیت می باشیم . یکی از بزرگترین این پروژه ها همکاری با پیمانکاران چینی در ساخت خط انتقال مترو بوده که نزدیک به یک تن کابلشو سفارش شده با نقشه تولید کرده ایم که این امر مستلزم داشتن تجهیزات و پرس های سنگین پیشرفته و به روز است . کیفیت و سرعت در ساخت محصولات ما اصل بسیار مهمی بوده است . از همین رو مفتخر هستیم تا رتبه یک فروش کابلشو در لاله زار تهران را به خود اختصاص دهیم .

قیمت کابلشو مسی و آلمینیومی و موف و شیلد
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *