لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان

یکی دیگر از محصولات صنایع شیمیایی سازند ، لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان ( لوله پلیکا خم سرد) نیز می باشد که طی سال های اخیر این نوع لوله توسط واحد فنی و آزمایشکاهی آنالیز گردید و شاخه اول آن تولید گردید و پس از چند آزمایش کیفی توانستیم آن را روانه بازار کنیم .

درخش میر با استفاده از لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان توانسته بازار هدف خود را توسعه دهد و جایگاه خوبی در بازار لوله های پی وی سی نسوز کسب نماید . می توان با قدرت اعلام نمود هیچ لوله ای چه از نظر کیفی و چه کمی توان رقابت با این لوله خم سرد را ندارد .

لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان با استفاده از فرمول تولیدی منحصر به فرد خود از اهمیت بالایی برخوردار است و بسیاری از برق کاران مایل به استفاده از این نوع لوله نسوز بوده . لوله پی وی سی نسوز جهت خم خوردن نیاز به حرارت دهی دارند که این عمل بسیار سخت و زمان بر است اما لوله خم سرد از آن جهت که از اسمش پیداست بدون نیاز به حرارت دادن به لوله به راحتی با یک فنر خم شده و هیچ شکستگی در آن اتفاق نمی افتد .

فروش لوله خم سرد جهت استفاده های برقی و سیم کشی در ساختمان ها و یا هر محیط دیگر مستلزم آن است که از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا ایمنی لازم را تامین کند . از این رو لوله خم سرد با داشتن استاندارد ملی ایران این ایمنی را به مشتریان خود اطمینان می دهد .

از ویژگی های این لوله می توان موارد زیر را ذکر نمود :

  • لوله به رنگ سفید بوده و وزن هر شاخه شش متری آن پایین می باشد.
  • به دلیل عدم استفاده از حرارت باعث بالا رفتن سرعت در کار می شود .
  • اکثر برق کاران به دلیل سهولت در کار استفاده از این نوع لوله پی وی سی نسوز را پیشنهاد می دهند .
  • طول عمر لوله خم سرد سازند پلیمر نسبت به دیگر لوله ها بالا بوده .
  • سرعت تولید این لوله بسیار بالا می باشد بدین جهت برای سفارش پروژه ها مناسب بوده .
ویدئو لوله خم سرد سازند پلیمر
3 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *