سازند پلیمر سمنان با برند سپانو پلیمر سمنان s*p*s ( انواع لوله پلیکا و لوله برق )

لوله پلیکا سازند پلیمر سمنان با برند سپانو پلیمر سمنان s*p*s، با بیش از دو دهه فعالیت تولید کننده لوله و اتصالات پی وی سی pvc و upvc جهت مصارف برقی نیز می باشد. که تمامی سایزهای استاندارد لوله برق و فاضلاب را نیز ارائه می دهد. این واحد تولیدی مفتخر است رتبه اول فروش لوله  پی وی سی و یو پی وی سی را با عنایت مشتریان گرامی خود اخذ نماید؛ و به پاس قدردانی از مشتریان خود خط چهارم تولید را در ابتدای سال ۹۷ به بهره برداری برساند.

لوله پلیکا برق سازند

لوله پلیکا سازند پلیمر سمنان
لوله پلیکا سازند پلیمر سمنان

استاندارد لوله برق سازند پلیمر سمنان s*p*s

لوله پلیکا سازند پلیمر سمنان با برند سپانو پلیمر s*p*s، دارنده گواهی نامه استاندارد ملی ایران می باشد. این شرکت با بهره گیری از جدید ترین متد روز دنیا در فرآیند اکستروید pvc، استفاده از بهترین ماشین آلات تولیدی و تاسیس واحد آزمایشگاهی موفق به دریافت گواهی استاندارد ملی ایران به شماره ۷۳۶۷۶۶۸۹۶۶ گردید است.

همچنین توسط واحد آزمایشگاهی و کنترل کیفیت با نیروی فن بازار گواهی نامه هایی چون مدیریت کیفیت، واحد نمونه تولید سال 97، گواهی تشویقی استاندارد ملی، گواهی کنترل کیفیت، iso9001: 2015,2017، گواهی فنی تولید محصولات پلیمری و … اخذ نموده است.

شرکت تولیدی لوله پلیکا سازند پلیمر سمنان ( سپانو پلیمر سمنان ) اعلام می نماید؛ با توجه به اینکه فروش لوله پی وی سی برقی گسترده شده و انواع برندها روانه بازار گردیده، بسیاری از سودجویان بصورت غیر قانونی علامت استاندارد را بر کالای خود ثبت می کنند. حال باید شماره استاندارد را به سامانه پیامکی 10001517 فرستاده تا تائید آن را دریافت کنند.

گواهی استاندارد سازند پلیمر سمنان

واحد فروش لوله برق سپانو s*p*s

واحد فروش درخش میر:

واحد فروش لوله برق سازند پلیمر سمنان برند سپانو پلیمر s*p*s مجموعه درخش میر واقع در تهران خیابان لاله زار جنوبی نیز می باشد، که محدوده فروش در کلیه استان های ایران را پوشش می دهد. درخش میر با بیش از سه دهه فعالیت در حوزه لوله و اتصالات، مفتخر است که با لطف و اعتماد مشتریان گرامی رتبه یک فروش لوله برق پی وی سی  و لوله برق خم سرد را به خود اختصاص دهد.

درخش میر عهده دار فروش لوله برق سازند پلیمر سمنان و تمامی اتصالات آن نیز می باشد که جهت نیاز مشتریان جهت جوری جنس دیگر کالای برق که به اتصالات لوله مربوط می شود را به فروش برساند. مجموعه درخش میر در حال حاضر با چهار انبار در شهر تهران و حومه مشغول به فعالیت می باشد.

  • انبار شماره 1: تهران، بالا تر از میدان امام خمینی، ابتدای خیابان فردوسی، نبش پست گاز منطقه؛
  • انبار شماره 2: تهران، پایین تر از میدان بهارستان، نبش کوچه نظامیه؛
  • انبار شماره 3: تهران، ابتدای آزادراه تهران ساوه (قبل از عوارضی)، ابتدای ورودی فیروز بهرام؛
  • انبار شماره 4: تهران، میدان امام خمینی، ابتدای لاله زار جنوبی، پاساژ ادیسون طبقه منفی دو (جهت خورده بار)؛
پی وی سی

لوله خم سرد سپانو پلیمر s*p*s

یکی دیگر از محصولات لوله پلیکا سازند پلیمر سمنان (برند سپانو)، لوله خم سرد می باشد؛ که از نظر کیفی و کمی توانسته بازار هدف خود را منحصرا در دست گیرد و تمام مشتریان را مجذوب قیمت و کیفیت خود نماید! پس از تاسیس واحد آزمایشگاهی توانستیم بیشترین پتانسیل در مرحله اکستروید pvc را به عمل آوریم تا بهترین کیفیت را ارائه دهیم.

همانطور که می دانید لوله خم سرد دارای استاندارد کیفی بالایی است و بدون استفاده از حرارت دادن به لوله در نقطه خم به سادگی تاب بر می دارد. از آنجا که زمان بندی در کار عمرانی و تاسیساتی اهمیت بالایی دارد، استفاده از این نوع لوله بسیار حائز اهمیت بوده و برق کاران بسیار مایل هستند از این نوع لوله پی وی سی استفاده نمایند.

.

.

.

.

لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان لوله خم کن سازند پلیمر سمنان