قیمت بوشن لوله برق و براس بوش

بوشن پلاستیکی

قیمت بوشن پلاستیکی لوله پلیکا برق pvc و براس بوش (براز) بسته به جنس پلاستیکی و برنجی و پی وی سی pvc، سایز و قد آن متغیر می باشد. این محصول به عنوان اتصال و دوراهی برای لوله برق نیز می باشد. اتصال لوله ها به یکدیگر و به قوطی کلید و پریز برق وظیفه اصلی آن می باشد.

در ادامه ویژگی ها و معایب این نوع کالا را بررسی خواهیم کرد!

بوشن پلاستیکی و pvc لوله پلیکا برق

بوشن پلاستیکی و پی وی سی pvc قطعه برقی بوده که برای اتصال میان دو لوله پلیکا برقی به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. از این محصول به عنوان دو راهی نیز یاد می کنند. انتخاب این کالا با توجه با سایز لوله برق مشخص شده و بسته به نیاز خریداری می گردد. بهترین روش نصب این محصول با چسب پی وی سی می باشد.

از نظر ایمنی و نظارت استانداردی استفاده از محصولات نسوز در تاسیسات برق مهم قلمداد می شود. از اینرو استفاده از بوشن پلاستیکی لوله برق پی وی سی pvc در اتصالات لوله برق این مهم را محقق می نماید. استفاده از مواد پی وی سی pvc بصورت تزریق قالبی در این کالا موجب مقاومت در برابر حرارت نیز می گردد.

این محصول دارای انواع مختلفی بوده که قیمت متفاوتی دارند. در مورد فوق تنها به نوع پی وی سی pvc آن اشاره نمودیم که مناسب برای لوله برق pvc نیز می باشد. نوع دیگر آن از فلز گالوانیزه ساخته شده که دارای رزوه است. این رزوه ها باعث اتصال پیچی دو لوله گالوانیزه به یکدیگر می شود.

بوشن پی وی سی لوله برق

براس بوش یا براز

محصول دیگری که در زیر مجموعه اتصالات لوله برق قرار گرفته براس بوشن پلاستیکی و برنجی یا براز نیز می باشد. این کالا در دو نوع پلاستیکی و برنجی تولید شده و بسته به سایز لوله انتخاب می گردد. وظیفه نوع پلاستیکی آن اتصال میان قوطی کلید و پریز به لوله نیز می باشد. نمونه برنجی جهت اتصال به جعبه تقسیمفلزی نیز می باشد.

براس پلاستیکی در دو سایز 13 (20) و 16 (25) با رنگهای زرد و مشکی تولید می گردد. این کالای برقی از داخل محفظه های قوطی کلید و پریز هدایت یافته و به لوله برق چفت می شود. این کالا موجب گردیده تا سیم و کابلها بصورت مستقیم وارد کلید یا جعبه تقسیم شوند. و باعث افزایش ایمنی د رتاسیسات گردد.

جنس دیگر براس از فلز بوده که با آلیاژ برنجی ساخته می شود. این محصول دارای رزوه بوده که بصورت پیچی لوله گالوانیزه را به جعبه تقسیم و قوطی گالوانیزه متصل می نماید. آبکاری این محصول به گونه بوده که در برابر اکسیده شدن مقاوم می باشد. همچنین در سایزهای 20 (13) و 25 (16) تولید می گردد.

بوشن لوله برق پلاستیکی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *