جعبه فیوز مونو mono

جعبه فیوز مونو یا تابلو فیوز مونو برندی آشنا در حوضه محصولات برقی ساختمانی نیز به حساب می آید. مونو (MONO) در مقایسه با دیگر نمونه های وارداتی از کیفیت بالایی برخوردا بوده است. همچنین تجهیزات درونی این محصول به مراتب تکمیل می باشد. پایپ پی وی سی نماینده و عمل فروش این کالای برق در لاله زار نیز می باشد.

جعبه فیوز مونو mono

در مجموع جعبه فیوز برق ساختمان بخش جدایی ناپذیر از سیستم برق در سازه می باشد. وظیفه اصلی این نوع محصول ایجاد فضایی برای قرار گیری فیوز های مینیاتوری می باشد. همچنین باید از فیوزها و سایر تجهیزات حفاظتی کلیدی دیگر مراقبت لازم را به عمل آورد. که این موارد موجب افزایش ایمنی در ساختمان می گردد.

وظیفه تابلو فیوز مونو

همچنین این وظیفه ای که تابلو فیوز مونو بر دوش دارد، باعث شده تا جایگاه آن مهمی پیدا کند. زیرا حفظ ایمنی و رعات اصول استانداردی در تمامی سازه اصل اول قلمداد می شود. که در این حفظ ایمنی تاسیسات برق و سیستم تاسیساتی از تمام بخش های ساختمان مهم تر شمرده می شود.

همچنین یک جعبه فیوز مونو خوب باید از نظر آب بندی و پوشش درب آن کیفیت بالایی داشته باشد. این نوع محصول در دو نمونه توکار و روکار با پوشش طیف گسترده ای از سایزها تولید می گردد. نمونه روکار از مواد پلی کربنات تولید شذه است. لذا به علت روکار بودن بایستی از جنس مقاومی برخوردار باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *