قوطی کلید شایلین


قیمت قوطی برق شایلین و انواع قوطی کلید با توجه به کیفیت و رنگ بندی کامل آن به مراتب مناسب می باشد. همچنین این کالای برقی گزینه مناسبی برای نگه داری پریز با استحکام زیاد بر روی دیوار است. جنس بدنه این محصول از مواد پلاستیکی نو و درجه بوده که در برابر ضربه و فشار مقاومت بالایی دارد.

بطور کلی قوطی کلید و پریز برق در دسته اتصالات لوله برق pvc و پلاستیکی قرار می گیرد!

قوطی برق شایلین بصورت کشوئی به دیگری متصل می گردد. همچنین برروی این کالای برقی چهار پیچ تعبیه شده تا پریز را بخوبی به خود متصل نماید. این محصول در دو نوع عمق بالا و عمق پایین به مشتریان ارائه گردیده که قیمت آن متفاوت می باشد. رنگ بندی در هردو نوع آن یکسان و جور است.

قوطی کلید و پریز برق شایلین

ویژگی ها و وظیفه اصلی

قوطی برق شایلین با ویژگی ها

اصلی ترین ویژگی قوطی کلید و پریز شایلین رنگ بندی این محصول بحساب می آید. همچنین جنس مناسب و محم آن موجب استقامت بالای آن می گردد. در برابر فشارهای احتمالی، ضربه در محیط کارگاهی ساختمانی مقاوم می باشد. این ویژگیها باعث محافظت هرچه بهتر از مکانیزک پریز می گردد.

وظیفه اصلی این کالا حفظ و نگهداری مکانیزم پریز برق و محتویات درون آن نیز می باشد.

جنس قوطی برق شایلین از مواد پلاستیکی نو نیز بوده که از کیفیت بالایی برخوردار است. این مواد موجب آن شده تا مقاومت آن در نصب توکار و فشار ناشی از زیر کچ به مراتب بالا باشد. این برند در تمامی محصولات و رنگ های مختلف از این مواد استفاده می کند. رنگ بندی در این برند اصلی ترین ویژگی آن بوده که مناسب برای لوله برق رنگی نیز می باشد.

همچنین قوطی کلید شایلین از دو نوع تشکیل شده که عبارت است از: نوع با رابط و نوع بدون رابط. در نوع با رابط بایستی هزینه رابط را بصورت جدا گانه پرداخت کرد. اما در نوع بی رابط، رابطی بر روی خوده قوطی سوار است.

قیمت قوطی کلید برق شایلین

قوطی کلید شایلین با قیمت ارزان

قیمت قوطی کلید و پریز برق به جنس، عمق و برند تولید کننده آن بستگی دارد. انواع جنس این کالای برقی شامل مواردی چون پلاستیکی، فلزی گالوانیزه و پی وی سی pvc می باشد. با بالا رفتن عمق این محصول بطبع شاهد افزایش این کالا هستیم؛ زیرا این امر نیاز به استفاده از متریال بیشتری دارد.

با توجه به فروش عمده کالای برق درخش میر اسکان در لاله زار جنوبی نازلترین قیمت قوطی کلید شایلین در انواع رنگها و مدلها را کسب نمایید. همچنین کالای برق درخش میر عهدهدار فروش انواع لوله و اتصالات برق پی وی سی pvc و پلاستیکی می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *