قوطی کلید و پریز عمق دار (عمیق) برق با بهترین قیمت و ارائه فروش دست اول از تولید کننده، در سایت سازند پلیمر سمنان . این محصول با توجه به عمق زیاد، متمایز از سایر نمونه ها شده است. برندهای زیادی هستند که این نوع محصول را تولید کرده، و از کیفیت بالایی برخوردارند.

قوطی کلید عمق دار (عمیق)

در اصطلاح قوطی کلید و پریز برق عمق دار یا عمیق یک ویژگی در این محصول به حساب می آید. عمق زیاد تفاوت اصلی آن با سایر نمونه های دیگر است. معمولا میزان ارتفاع بیشتر از 6 یا 7 سانتیمتر بوده، و با برخی از تبدیل ها متغییر تا 8 سانتیمتر می باشد. این ویژگی مطلوب برقکاران اصولی هست.

قوطی کلید برق که توسط براس بوشن به لوله برق متصل شده، حجمی از سیم و کابل را باید در خود جای دهد. از آنجا که بخشی از مکانیزم پریز در کنار سیمها درون این قاب قرار گرفته؛ بایستی فضای کافی را فراهم ساخت. در صورت فشرده بودن امکان اتصالی و نوسان برق به همراه تولید حرارت وجود دارد.

چنانچه قوطی کلید عمق دار باشد، فضای مطلوبی برای مکانیزم و سیم ایحاد می گردد. این مهم باعث افزایش عمر مکانیزم هم می شود.

برندهای تولید کننده

تولید کنندگان بسیاری هستند که ساخت این نوع از اتصالات لوله برق را عهده دارند. بطور مثال گروه تولیدی شایلین قوطی کلید و پریز خود را در دو نوع عمق دار و معمولی عرضه می نماید. گروه تولیدی بست که خود پیشتاز در این حوزه هست، با بکارگیری مواد پلاستیکی نو و با کیفیت چنین کالایی را تولید می کند.

سایر برندها که قوطی برق عمق دار را عرضه می کنند؛ عبارتند از برند نلین، وینو پلاستیک، سه ستاره، مهسان، آریا، شاپوری و … می باشند. علاوه برق عمیق بودن، باید به کیفیت و استحکام آن در برابر فشار زیر گچ دقت نمائید. همچنین باید فضای کافی برای قرار دادن آن را در دیوار فراهم ساخت.

قیمت قوطی کلید برق عمق دار

قیمت قوطی کلید با توجه به پارامترهای مختلف متغیر می باشد. کیفیت متریالی که برای ساخت آن بکار رفته، و تجهیزات جانبی مانند رابط و تبدیل ارتفاع خود عملی بر مشخص کردن ارزش قیمتی این مدل از اجناس می گردد. پس بهتر آن است که بسته به نیاز و ابعاد آن را خریداری کنید.

همچنین شما مشتریان و مصرف کنندگان گرامی می توانید قیمت قوطی عمق دار و عمیق را با مراجعه به سایت فروشگاهی (iranedison.com) گروه تولیدی سازند پلیمر سمنان (سپانو پلیمر) استعلام بگیرید.