قوطی کلید نسوز با قیمت مناسب در مجموعه سازند پلیمر سمنان ارائه می گردد. این نوع کالا که اتصال لوله برق بوده، از مواد پی وی سی pvc تولید شده، که در برابر شعله و حرارت مقاوم می باشد. همچنین ماهیت بودن این کالا کمک به جلوگیری از گسترش آتش می کند.

امروزه حفظ حریم ایمنی در ساختمان سازی نگاه ویژه ای برای ناظرین دارد. یکی از موارد که در این مهم تاثیر گذار بوده، استفاده از محصولاتی که از گسترش حریق جلوگیری می نمایند. قوطی کلید نسوز پی وی سی pvc از جمله کالای برقی بوده که در راستای محقق کردن حریم ایمنی سازه استفاده می شود.

ماهیت و متریال مورد استفاده در ساخت قوطی کلید و پریز برق نسوز موجب ارتقا کیفیت و رعایت اصول استانداردی گردیده. ماده اولیه پی وی سی pvc که در تولید این کالا بکار رفته باعث خواص ضد حریق در آن گشته است. در واقع غیر قابل اشتعال بودن آن از پیشروی حریق جلوگیری می نماید.

لازم به ذکر است که بدانید قوطی کلید نسوز در برابر حرارت ناشی از اتصالی سیم و کابل درون خود مقاوم است.

Image of  قوطی کلید نسوز 845x684

همانطور که اشاره نمودیم، مهمترین ویژگی قوطی کلید و پریز برق نسوز (سه ستاره) خاصیت مقاومت در برابر حرق آن می باشد. همچنین این کالا دارای چهار پیچخور در اطراف خود بوده؛ که باعث نگهداری هرچه بهتر مکانیزم به خود می شود. این محصول دارای اتصال و رابط کشوئی در کنار خود است.

طبق استاندارد ملی و پروتکلهای اداره برق توانیر نصب لوله و اتصالات پی وی سی برقی در تاسیسات ساختمان و زیرساخت آن الزامی است. این محصول موجب رعایت موازین ادراه برق و ناظران می گردد. عمق مناسب این محصول باعث ایحاد فضای کافی برای سیمها شده که خود از نظر ایمنی مهم است.

قیمت قوطی کلید برق با توجه به موارد متعددی متفاوت است. این موارد مانند عمق، جنس بدنه، کیفیت مواد اولیه، بارابط و بی رابط، برند تولید کننده و میزان خرید می باشند. استفاده از مواد پی وی سی pvc بجای پلاستیک خود موجب افرایش قیمت خرید می گردد.

همچنین شما مشتریان گرامی می توانید بهترین قیمت قوطی برق نسوز را در کالای برق درخش میر، نماینده انخصاری لوله و اتصالات سازند پلیمر سمنان (سپانو) استعلام بگیرید. و این کالا را مستقیم از تولید کننده خریداری نمائید.

سرویس وبلاگدهی بلاگ تز