قوطی کلید و پریز برق کناف یا درایوال با بهترین قیمت خرید، در سایت سازند پلیمر سمنان (سپانو پلیمر). این کالا مورد استفاده در دیوارهای کناف نیز می باشد. همچنین این مدل در دو نوع نسوز و موادنو پلاستیکی تولید می گردد. جنس نسوز آن تولید شده از مواد پی وی سی pvc نیز می باشد.

قوطی برق کناف

قوطی کلید کناف (کنافی) محصولی خاص بوده که در شرایط ویژه مورد استفاده قرار می گیرد. این کالا در رنگهای زرد، قرمز و مشکی تولید شده و در دیوار کنافی نصب می گردد. سازند پلیمر به تازگی جنس نسوز پی وی سی pvc آن را در تعداد بالا بصورت دست اول ارائه می دهد.

قوطی کلید و پریز برق مخصوص کناف دارای دو پیچ در کناره های خود بوده، که توسط دو خار از داخل به دیوار چفت می گردد. نصب این نوع کالا در مقایسه با نمونه های معمولی که درون گچ و دیوار نصب می گردد، بسیار ساده می باشد. همچنین در چهار گوش آن ورودی برای سیم و کابل تعبیه شده است.

یکی از ویژگی های این محصول فضای مناسب و عمق کافی برای جایگیری مکانیزم پریز و سیمهای متصل شده به آن است. این فضای کافی باعث شده تا سیم ها فشرده نشوند و موجب اتصالی و ایجاد حرارت نگردد.

قوطی کلید برق کناف نسوز

امروزه با سختگیری های ناظرین و شرکت برق توانیر استفاده از محصولاتی که در وندور این اداره گنجانده شده اجباری می باشد. در تاسیسات ساختمان و زیر ساخت برقکشی آن استفاده از محصولات نسوز و موادنو اجباری است. این مهم موجب افزایش ایمنی برای مصرف کننده در سازه می شود.

همچنین قوطی کلید و پریز مخصوص کناف در مدل نسوز در این ردیف از محصولات قرار دارد. استفاده از مواد پی وی سی pvc در ساخت آن خواص نسوز بودن را به آن می دهد. در واقع این ویژگی به تشدید حریق به هنگام آتشسوزی کمک کرده؛ و در مقابل حرارت احتمالی ناشی از سیم و کابل مقاوم است.

قیمت و برندهای تولید کننده

قیمت قوطی کلید برق کناف (کنافی) و درایوال بسته به متریال تشکیل دهنده، برند تولید کننده، رنگ کالا و میزان خرید متغییر می باشد. در واقع جنس آن شامل دو نوع پلاستیکی و پی وی سی pvc می باشد؛ که در نوع پی وی سی قیمت به مراتب بالاتر است. در بعضی مواقع رنگ این کالا در قیمت آن تاثیر گذار است.

کالای برق درخش میر واقع در لاله زار تهران عهده دار فروش لوله و اتصالات برق استاندارد نیز می باشد. بهترین قیمت قوطی برق کناف ( کنافی) و درایوال را در دو نوع پی وی سی pvc نسوز و پلاستیکی در سایت ایران ادیسون (iranedison.com) استعلام بگیرید. فروش انواع اتصالات بصورت عمده و دست اول.