بوشن و براس بوش یا براز پلاستیکی و پی وی سی pvc ( سر لوله برق ) با بهترین قیمت خرید در کالای برق درخش میر نماینده انحصاری لوله برق خم سرد و خم گرم سازند پلیمر سمنان واقع در لاله زار . این واحد اتصالات لوله برق را بصورت دست اول به مشتریان خود تحت عنوان جوری جنس به فروش می رساند.

بوشن لوله برق

لوله های برق در سیستم زیر ساخت تاسیسات ساختمان وظیفه مهمی را به خود اختصاص می دهد. اتصال این نوع از لوله ها توسط بوشن و براس بوش پلاستیکی و پی وی سی ( سر لوله برق ) یا براز صورت می گیرد؛ تا کاری بی نقص را در سیستم براق به مصرف کننده ارائه دهد. همچنین انواع زانو نیز در دسته اتصالات لوله برق به حساب می آید.

بوشن لوله برق پی وی سی

هنگامی که قسط داریم دو شاخه از لوله برق پی وی سی pvc را به یکدیگر متصل کنیم، از سر لوله ای تحت عنوان بوشن نیز استفاده می کنیم. بطور معمول در وسط این کالا ترمزی وجود دارد تا لوله در میانه آن گیر نماید. همچنین بیشترین کاربرد بعد از زانویی را به خود اختصاص می دهد.

بوشن پی وی سی pvc در دو نوع کوتاه و بلند ارائه می شود. همچنین سر لوله که نام دیگر آن بوده از مواد پی وی سی نو یا گرانول تولید می گردد. بطور معمول تولید این نوع از اتصال بطور تزریقی و قالبی بوده و در ابعاد و سایزهای گوناگون تولید می شود.

سر لوله و بوشن در طول و سایز انواع مختلفی دارد. سایز آن با توجه به سایز لوله برق انتخاب شده که از نمره 20 (13) به بالا ارائه می شود.

Image of IMG 7974 845x684

براس پلاستیکی و برنجی (فلزی)

براس بوشن پلاستیکی (براز) جهت اتصال میان لوله برق pvc و قوطی کلید و پریز مورد استفاده قرار می گیرد. به این شکل که براز را از درون قوطی به سمت بیرون فشار داده؛ سپس لوله از بیرون آن را به داخل لوله چفت می کنند. این نوع از اتصال برای رعایت اصول ایمنی الزامی است.

براس شامل جنس پلاستیکی و برنجی (فلزی) می باشد. همانطور که در بالا اشاره نمودیم، نوع پلاستیکی جهت اتصال به قوطی کلید و پریز می باشد. نوع برنجی جهت اتصال لوله گالوانیزه به جعبه تقسیم و قوطی کلید گالوانیزه است.

براس بوشن برنجی بر خلاف نوع پلاستیکی دارای رزوه جهت اتصال پیچی به لوله گالوانیزه فلزی می باشد. قیمت جنس برنجی نصبت به نوع پلاستیکی تفاوت زیادی دارد. همچنین سایز این محصول با توجه به سایز لوله انتخاب شده؛ و از نمره 20 (13) به بالا شروع می شود.

نوع پلاستیکی شامل دو رنگ زرد و مشکی بوده، که از موادنو تولید می گردد.

قیمت اتصال پلاستیکی و پی وی سی

قیمت بوشن لوله برق و براس با توجه به سایز، جنس و ابعاد آن تعیین می گردد. با افزایش سایز قیمت این کالا به مراتب بیشتر شده؛ طول بوشن نیز با افزایش خود هم به این شکل می باشد. خرید جنس پلاستیکی در مقایسه با جنس برنجی بالاتر بوده است.

بهترین قیمت خرید بوشن و براس لوله برق ( سر لوله ) و پلاستیکی را با کیفیت بالا از مجموعه سازند پلیمر سمنان استعلام بگیرید. جهت فروش این کالا بصورت مستقیم از تولید کننده، در تعداد بالا با ما تماس حاصل فرمائید.