لوله خرطومی نسوز استاندارد سمنان سایز 13 16 زیر قیمت

قیمت لوله خرطومی نسوز استاندارد پی وی سی pvc سمنان و اصفهان جهت مصارف برقکشی ساختمان در سایزهای 13 16 21 و… ارائه می گردد. انعطاف این محصول باعث نصب آسان و بهینه در سازه شده است. این نوع لوله ویژگی مقاومتی حرارتی را دارا بوده، که این مهم برآن شده تا از نظر استاندارد مورد تائید باشد.

این نوع خرطومی در دسته لوله برق pvc نسوز قرار دارد، و مورد تائید ناظرین از نظر استاندارد می باشد!

لوله خرطومی نسوز 13 استاندارد برق و سایر سایزها از ماده اولیه پی وی سی pvc و دیگر افزودنی ها تولید شده. رعایت میزان استفاده از پی وی سی pvc و سایر روان کنندها موجب کیفیت مطلوب در آن می گردد. قطب تولیدی این نوع کالا در استان سمنان و اصفهان بوده و تولید کنندگان آن محدود می باشند.

لوله خرطومی نسوز استاندارد

قیمت لوله خرطومی نسوز استاندارد اصفهان که جهت فراهم ساختن زیر ساخت تاسیسات برقی ساختمان بوده، در مقایسه با سایرین بهینه می باشد. طبق توصیه ناظرین نصب این نوع کالا در کف و میان طبقات ممنوع است. بهترین گزینه جهت انتقال سیم و کابل در سقف کاذب و خروجی کلید و پریز به همراه محل لوستر دیواری می باشد.

اتصال لوله به قوطی برق به دو روش صورت می پذیرد. در برخی موارد پلیکا را با یک براس بوشن به قوطی متصل کرده؛ و در موارد دیگر خرطومی نسوز برق را مستقیم متصل می کنند. از آنجا که این نوع لوله مانند لوله پلیکا نیاز به خم خوردن و اتصال زانو ندارد. و انعطاف پذیری آن در اینجا کمک می کند.

در اتصال لوله خرطومی نسوز استاندارد از بوشن پلاستیکی استفاده نمی شود. و این محصول بصورت پیوسته نصب شده تا به قطعه مدنظر برسد. تنها وسیله اتصال به جعبه تقسیم و قوطی برق، گلند پلاستیکی و فلزی یا براس بوشن نیز می باشد.

قیمت لوله خرطومی برق نسوز پی وی سی

قیمت لوله خرطومی نسوز

قیمت لوله خرطومی نسوز سمنان و اصفهان در مقایسه با نمونه طرح بالاتر است. استفاده از مواد اولیه پی وی سی pvc در تولید آن علت افزایش قیمت نیز می باشد. در نمونه طرح به دلیل بکارگیری مواد پلاستیکی قیمت را بصورت محسوس مشاهده می کنیم. در حالی که کاربرد آنها در تاسیسات یکی می باشد.

با توجه به متراژ و حجم خرطومی نسوز استفاده از آن داخل طبقات صرفه اقتصادی دارد. قیمت انواع لوله برق با توجه به مواد تولیدی و وزن آنها متفاوت است.

در واقع قیمت لوله خرطومی برق به میزان سایز، رنگ (سفید،طوسی)، وزن و نام تجاری کالا بستگی دارد. همچنین با افزایش سایز قیمت نیز به مراتب بالا رفته؛ و سایز بندی آن از نمره 11، 13، 16، 21، 25، 32 و … نیز می باشد. در سایزهای بالاتر به دلیل فروش کمتر و حجم بیشتر قیمت بیشتر است.

ارائه لوله خرطومی نسوز دیجی کالا با توجه به کیفیت و اصالت کالا متناسب نمی باشد. لذا توصیه ما خرید بصورت مستقیم از تولیدکنندگان بنام و دارای نشان استاندارد نیز می باشد.

استاندارد ملی ایران

طبق سفارش و نظارت ناظرین برای بکارگیری مصالح نسوز، لوله پلیکا برقی و خرطومی نسوز 13 ، 16 و 21 بهترین انتخاب است. از آنجا که ایمنی در تاسیسات برق اصلی ترین موضوع بوده، لذا با استفاده از متریال نسوز ایمنی را رعایت می کنیم. زیرا این نوع کالاها در مقابل حرارت و آتشسوزی مقاومت بالایی دارد.

لذا بطور کلی این محصول دارای استاندارد نیز می باشد. در عین حال برندهایی متعددی برای اخذ نشان استاندارد تلاش نموده و آن را کسب کرده اند. استاندارد در این نوع کالا به میزان استفاده از پی وی سی pvc، وزن و بسته بندی آن بستگی دارد. رعایت اصول و فرمولاسیون در تولید آن اصل اول نیز بحساب می آید.

در هنگام خرید لوله خرطومی نسوز دیجی کالا سمنان به نشان استاندارد و برند تولید کننده دقت فرمائید. با این حال پایپ پی وی سی pipepvc پیشنهاد خرید دست اول این کالا را به مشتریان می دهد.

ویژگی خرطومی نسوز پی وی سی pvc

زمان بندی و سرعت ساخت، در ساختمان سازی اصلی مهم بحساب می آید. این امر در تاسیسات برق هم صدق می نماید. بدین ترتیب با توجه به نصب سریع و آسان لوله خرطومی نسوز برق پی وی سی PVC، این مهم را محقق می نمائیم. همچنین استعلام قیمت آن در سایت دیجی کالا مقدور می باشد.

خاصیت مقاومتی در برابر حریق و حرارت مهم ترین ویژگی این نوع لوله برق پی وی سی به حساب می آید. همچنین انعطاف بالا موجب نصب سریع و راحتی کار برای برقکاران نیز می شود. وزن کم در برابر محصولات مشابه و حجم پایین خود مزیت دیگری است. همچنین این محصول دارای حمل و جابجایی آسانتری می باشد.

برندهای لوله خرطومی نسوز

منبع تولیدات

لوله خرطومی نسوز استاندارد سمنان و اصفهان

شناخت … از طرح

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *