قیمت لوله فلکسی خرطومی سایز 25 و 16

قیمت لوله فلکسی 16 خرطومی یا فلکسیبل از سایز 16 ، 25 … کالایی بوده که جهت سیمکشی روکار و توکار استفاده می گردد. همچنین به دلیل استفاده از فلز گالوانیزه و روکش پی وی سی pvc قیمت آن از سایر نمونه ها بیشتر می باشد. این محصول در دو نوع روکشدار و بدون روکش تولید می گردد.

خرطومی فلکسی 16 یا فلکسیبل نسوز همانند سایر انواع لوله برق در پوشش و عایق بندی سیم و کابل مورد استفاده قرار می گیرد. بیشترین استفاده آن در انتقال سیم و کابل تصویر (دوربین مدار بستهRG59,RG45)، شبکه (CAT6,CAT5…) و صوت نیز می باشد.

لوله خرطومی فلکسی (فلکسیبل) برق

معمولا برای پوشش کابلهای شبکه و تصویر از این محصول در سایزهای 13 16 و 36 استفاده می شود. مقاومت این نوع کالا در برابر ضربه بالا بوده و مناسب برای انتقال روکار نیز می باشد. جنس گالوانیزه و روکش پی وی سی pvc باعث مقاومت برای اکسیده شدن و رطوبت هوا می شود.

لوله فلکسی از سایز 11، 13 ، 16 ، 25 و 36 به بالا تولید می گردد. ویژگی مهم آن عملکرد تحت عنوان سیستم ارتینگ بوده؛ که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. این سیستم ارتینگ آن را مناسب برای صوت، دوربین مداربسته و شبکه نیز می نماید. تا نویز را بطور محسوس کاهش دهد.

قیمت لوله فلکسی

قیمت لوله خرطومی فلکسی روکشدار

قیمت لوله فلکسی

قیمت لوله فلکسی سایز 25 و 16 و 13 … با توجه به نوع روکشدار و بدون روکش متفاوت است. قیمت نوع روکشدار به دلیل استفاده از مواد پی وی سی PVC به نسبت بالا می باشد. همچنین سایز و نام تجاری تولید کننده عامل بعدی در تعیین قیمت آن است. برندهای شناس بطبع فی بالاتری دارد.

مطلب بعدی که باید به آن اشاره کنیم متراژ نیز می باشد. قیمت این محصول با توجه به واحد متری مشخص می گردد. هر کلاف (حلقه) از این کالا برابر با 25 متر بوده که در تمامی سایزها یکسان است. در سایزهای بالاتر به دلیل فروش کمتر و حجم بالاتر قیمت بیشتری را به نسبت شاهدیم.

بهترین قیمت …

ویژگی ها و استاندارد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *