لوله برق خم گرم پی وی سی pvc نسوز سمنان با قیمت مناسب دست اول از کارخانه به مشتریال ارائه می گردد. فروش لوله و اتصالات بصورت عمده با برند سازند پلیمر سمنان و نام تجاری سپانو پلیمر s*p*s با کیفیتی ممتاز. این محصول توسط حرارت خم خورده و این نام به این دلیل بر آن نهاده شده است.

لوله خم گرم

همانطور که در بالا اشاره نمودیم، لوله برق سازند پلیمر سمنان تولید شده از مواد پی وی سی pvc نیز می باشد. استفاده از این مواد در لوله موجب خاصیت نسوز بودن در آن می گردد. همچنین مقاومت بالایی در برار هرگونه ضربه و فرسایش نیز دارد.

کاربرد لوله پی وی سی pvc در ایجاد زیر ساخت تاسیسات برق ساختمان نیز می باشد. همچنین برای عبور سیم و کابل و محافظت از آنها مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از سایز 13 (20) تا 63 در اوزان مختلف تولید می گردد. بطور مثال در سایز 13 از وزنهای 1000، 900 و 800 گرم استفاده می شود.

همچنین در سایز 16 (25) از وزنهای 1000 و 1200 گرم استفاده می کنند. بطور معمول سایز و وزن لوله بصورت پیوسته بر روی لوله برق خم گرم نوشته می شود. نشان 2*20 به معنای سایز 20 با وزن 1000 گرم، 1.8*20 به معنای سایز 20 با وزن 900 گرم و 1.5*20 یعنی سایز 20 با وزن 800 کرم.

اخذ استاندارد ملی ایران

لوله خم گرم سازند پلیمر سمنان دارای گواهی استاندارد ملی ایران و ce اروپا نیز می باشد. همچنین افتخاراتی مانند واحد نمونه استان سمنان و رعایت حقوق مصرف کننده را اخذ کرده. این محصول با توجه به خاصیت نسوز بودن؛ و جلوگیری از مشتعل شدن، در دسته کالاهای استاندارد قرار می گیرد.

نشان استاندارد بر روی لوله خود تائیدی بر کیفیت و اصالت آن است. در واقع اداره استاندارد ملی ایران با در نظر گرفتن فرمولاسون تولید، و محیط کارخانه این نشان را ثبت می نماید. امروزه ناظرین تاسیسات برق الزام استفاده از لوله های نسوز را در دستور کار قرار داده اند. این مهم جهت افزایش ایمنی در ساختمان می باشد.

Image of  برق خم گرم پی وی سی سمنان

تولید لوله خم گرم پی وی سی سمنان

تولید لوله برق خم گرم با مواد پی وی سی صورت می گیرد. همچنین برای بهبود کیفیت درصدی از افزودنی ها و رنگ را به آن اضافه می کنند. این افزودنی های شیمیایی شامل کربن، روان کننده ها و تثبیت کننده ها می باشند. کیفیت لوله را ترکیب اصولی و دقیق این مواد با پی وی سی طبق استانداردهای جهانی مشخص می کند. ساخت لوله خم گرم پی وی سی سمنان با ریختن مواد درون قیف آغاز می گردد.

در ادامه با مخلوط شدن، مواد وارد یک محفظه سیلندر شده و با حرارت بالا برای فرم دهی آماده می شود. در انتها پس از شکل گیری وارد استخر آب سرد شده تا شکل ظاهری آن تثبیت گردد. تفاوت لوله خم سرد و گرم پی وی سی سمنان در نوع فرمولاسون آنها می باشد.

در واقع با اضافه نمودن استابلایز به pvc آن را مقاوم تر کرده و به upvc تبدیل می نماید. این نوع ترکیب مقاومت لوله خم سرد سمنان را بالا برده و بدون نیاز به حرارت زاویه دار می گردد. اما صرفه اقتصادی در نمونه گرم بیشتر است.

واحد فروش لوله خم گرم سازند سمنان

واحد فروش کارخانه سازند پلیمر سمنان با نشان تجاری سپانو پلیمر s*p*s، کالای برق درخش میر واقع در لاله زار جنوبی تهران نیز می باشد. این محموعه کلیه سایزها و اتصالات سازند را در انباری به مساحت 600 متر مربع در ابتدای خیابان فردوسی را به مشتریان خود ارائه می دهد. ومحصولات را با سلامت کامل تحویل می دهد.

همچنین کالای برق درخش میر عهده دار فروش بصورت عمده و همکاری با انبوه سازان نیز می باشد. و برای راحتی مشتریان خود اتصالات را تحت عنوان حوریه جنس با قینت مناسب ارائه می دهد. این اتصالات شامل مواردی چون انواع قوطی کلید و پریز، زانویی، بوشن و براس، جغبه فیوز مینیاتوری و جعبه تقسیم می باشد.

ویژگی استفاده از لوله برق پی وی سی pvc

قیمت لوله خم گرم برق