جعبه فیوز مینیاتوری روکار و توکار 8 12 … (تابلو فیوز) با قیمت

قیمت جعبه فیوز مینیاتوری روکار برق ساختمان یا قاب تابلو فیوز مینیاتوری روکار و توکار فلزی، پلاستیکی به جنس و سایز آن بستگی دارد. این کالا جهت نگهداری کلیدهای فیوز در فازهای مختلف نیز بوده که در ادامه به آن اشاره می کنیم. این محصول تحت عنوان اتصالات لوله برق pvc و پلاستیکی به مشتریان ارائه می شود.

جعبه فیوز مینیاتوری روکار و توکار 8 12 … (تابلو)

جعبه مینیاتوری روکار

اولین محصولات که در زیر ساخت تاسیسات برقی ساختمان استفاده شده، لوله پلیکا برقی نیز می باشد. از آنجا که بیس برقکشی را شامل شده می بایست بهترین متریال را انتخاب نمود. قیمت جعبه فیوز روکار و توکار ساختمان یا تابلو در دسته اتصالات لوله پلیکا برقی ارائه می گردد. و در زیر ساخت سازه نصب می گردد.

نکته ای که به هنگام استفاده از آن باید دقت کرد، حفظ و نگداری از درب جعبه فیوز مینیاتوری می باشد. زیرا در محیط ساختمانی و کارگاهی بارها دیده شده که درب این محصول آسیب دیده است. و درب آن بصورت جداگانه بفروش نمی رسد.

قیمت جعبه فیوز مینیاتوری تابلو

قیمت جعبه فیوز

قیمت جعبه فیوز برق ساختمان

قیمت جعبه فیوز توکار و روکار مینیاتوری و قاب تابلو فلزی و پلاستیکی در نوع روکار بیشتر از نوع توکار می باشد. زیرا برای تولید نمونه روکار از مواد بیشتری همچون پلی کربنات استفاده شده که دلیل افزایش قیمت نیز می باشد. نوع توکار این کالا به غیر از قاب آن از مواد پلاستیکی نو بصورت تزریق تولید می گردد.

همچنین یکی از عواملی که در تعیین قیمت جعبه فیوز برق ساختمان دخیل بوده، جنس فلزی و پلاستیکی، سایز و تعداد جایگیری فیوز می باشد. این محصول از سایز 2 عددی، 4 عددی 42 تایی در دو نوع توکار و روکار ارائه می گردد. همه برندها این تعداد را بصورت کامل جور نداشته و این برند در استعلام قیمت دخیل است.

ویژگی اصلی

تابلو فیوز مینیاتوری

ویژگی اصلی کاور قاب فیوز مینیاتوری حفاظت از کلیدهای آن و قرار گیری منظم نیز می باشد. همچنین با در نظر گرفتن درب آن موجب محافظت از ریختن آب، قرار گیری در رطوبت هوا و برخورد هرگونه ضربه یا حرارت می گردد. این حفاظت از نظر ایمنی بسیار مهم بوده، و از هرگونه خطر اتصالاتی و آتشسوزی جلوگیری می کند.

جعبه فیوز ساختمان مینیاتوری در دو نوع توکار و روکار در جنس فلزی و پلاستیکی (پلی کربنات) در تمامی سایزها دیگر ویژگی آن محسوب می شود. لذا تمامی نیازهای مصرف کننده و کارفرما را برآورده کرده؛ در برخی موارد ایجاد قاب بصورت توکار میسر نمی باشد. لیکن نیاز به نوع روکار محسوس است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *